دانلود انیمه اسپریگان Spriggan 2022

انیمه اسپریگان Spriggan 2022 درباره بقایای بجا مانده روی زمین از یک تمدن باستانی است که وظیفه حفاظت از آنها بر عهده ماموران اسپریگان سازمان آرکم است ، آنها باید از دسترسی افراد شرور به این بقایا جلوگیری کنند و ...

معرفی انیمه اسپریگان Spriggan 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور ژاپن و به زبان ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را هیروشی کوبایاشی انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده ریوجی میناگاوا، هیروشی سکو، هیروشی تاکاشیگه بوده و صداپیشگان این اثر کایل مک کارلی، بیل راجرز، رایان کلت لوی، چیاکی کوبایاشی، مایکل سی پیزوتو، دنین ملودی، کلن گاف، گرگ چون، جنی یوکوبوری، زاندر موبوس، ماریا ایسه، گیلی مسر، کنجی هامادا، هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمه اسپریگان Spriggan 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و هجده ژوئ 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده دیوید پروداکشن و نتفلیکس انیمیشن است که در یک فصل شش قسمتی تولید شده .این انیمه که توسط ریوجی میناگاوا تصویرگری شده از سال 1989 تا 1996 مجله‌های مانگا شوگاکوکان چاپ شده . ایده ساخت آن در سال 2019 اعلام شد و قرار شد در سال 2021 منتشر شود ، اما بنا بر تصمیمات شبکه به سال 2022 انتقال یافت .

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *