کودکان کاترینا Katrina Babies 2022

مستند کودکان کاترینا Katrina Babies 2022 درباره طوفان عظیم و ترسناکی به نام کاترینا که در سال 2005 در شهر نیواورلئانز در ایالت لوئیزیانا را درنوردید و حالا بعد از چند سال با نوجوانان و جوانانی که آن زمان 3 تا 19 سال سن داشتند مصاحبه میکنند و ...

معرفی مستند کودکان کاترینا Katrina Babies 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را ادوارد باکلز جونیور انجام داده و لوتر کلمنت لام، آدری روزنبرگ بصورت مشترک او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و افرادی مانند کالوین باکستر، آرنولد بورکز، داماریس کالیته، سیرا چنیر، کوئینتینا توماس گرین، ری ناگین، میشا ویلیامز، مایک مایرز در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند کودکان کاترینا Katrina Babies 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم آگوست سال 2022 میلادی توسط شبکه محبوب و پرطرفدار HBO Max نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کریتیو کنترل ، اچ بی او داکیومنتری فیلمز و هاوس اف د یانگ اینترتیمنت است . این ساخته موفق شده یکبار برنده جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود و دو بار دیگر هم کاندید دریافت دیگر جوایز از فستیوال های جهانی شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *