شوماخر Schumacher 2021

مستند شوماخر Schumacher 2021 درباره راننده افسانه ای فرمول 1 جهان ، مایکل شوماخر است که با استفاده از تصاویر و مصاحبه های واقعی ، درباره ابعاد مختلف زندگی او صحبت میکند و ...

معرفی مستند شوماخر Schumacher 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور آلمان و به زبان انگلیسی ، آلمانی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را هانس برونو کامرتونز، ونسا نوکر، مایکل ویچ بصورت مشترک انجام داده اند و افرادی مانند راس براون، فلاویو بریاتوره، لوکا کوردرو دی مونتزمولو، دیوید کولتارد، برنی اکلستون، پیرو فراری، میک شوماخر، کورینا شوماخر، سباستین فتل، مارک وبر در آن حضور دارند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

مستند شوماخر Schumacher 2021 برای اولین بار در تاریخ پانزدهم سپتامبر 2021 میلادی از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی بی 14 و نتفلیکس استودیوز است که طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر سائوپائولو کشور برزیل تولید و فیلمبرداری شده . مایکل شوماخر در 23 دسامبر 2013 به همراه پسرش در کوه های آلپ مشغول اسکی بود که در اثر سانحه سرش به صخره خورد و به کما رفت و در چهارم آپریل 2014 به هوش آمد . پسرش میک راه او را رفت و الان راننده فرمول 1 است . مایکل شوماخر به همراه لوئیز همیلتون با هفت بار برنده شدن مسابقات ، پرافتخار ترین رانندگان جهان هستند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *