قاتل شکارچی

قاتل شکارچی , داستان فیلم از جایی شروع می شود که در طی یک درگیری بین سربازان آمریکایی و روسی عده ای سرباز آمریکایی در آب های روسیه اسیر می شوند و برخی نیز کشته می شود یک زیر دریایی بانام شکارچی سعی دارد به این آب ها نفوذ کند تا بازماندگان احتمالی را نجات دهند اما....

دانلود فیلم قاتل شکارچی با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Hunter Killer 2018 با دوبله فارسی و کیفیت عالی

(( پیش نمایش رسمی قرار گرفت ))

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

عناوین اکشن همواره در بین عامه مردم یک ژانر همه پسنده بوده است هرچند برخی هم وجود دارند که هیج جوره علاقه ای به آثار اکشن سینما ندارند حالا هر چه قدر که میخواهد قوی باشد اما باز هم نمیتوانند با آن ارتباط برقرار کنند اما به طور کلی ثابت شده است که آثار اکشن حتی در حد متوسط و پایین تر مورد استقبال قابل قبولی قرار میگیرند که موجبات موفقیت آن هارا بر آورد می سازد.

این ساخته که در ایران نام قاتل شکارچی شناخته شده است محصول سال 2018 آمریکا می باشد که به کارگردانی Donovan Marsh و تهیه کنندگی Neal H. Moritz ساخته شده است و از اوایل سال 2018 به اکران سینماها در آمد و توانست آمار بسیار خوبی برای خودش بدست آورد.

دانلود فیلم خارجی Hunter Killer 2018 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Hunter Killer 2018 با دوبله فارسی

داستان فیلم درباره یک درگیری نظامی بیشن آمریکا و روسیه می باشد وقتی که عده ای از سربازان آمریکایی در آب های روسیه ناپدید می شوند و برخی هم کشته می شوند یک زیر دریایی حامل نیروهای ویژه ای از آمریکا تلاش می کند که به طور مخفیانه به این آبه ا نفوذ کند تا نجات یافتگان احتمالی را نجات دهد اما وقتی وارد این آب ها می شوند متوجه خواهند شد که خطری سخت تر و بزرگ تر برای هر دو کشور در راه است که حتی ممکن است باعثب شود جنگی تمام عیار رخ دهد آن ها باید تمام تلاششان را انجام دهند تا مانع از شکل گیری یک درگیری بزرگتر شوند.

*************************************************************

دانلود فیلم قاتل شکارچی با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • شروین
  0

  سلام فیلم های موجود در سایت شما سانسور هست ؟

  1. reza
   0

   سلام. مناسب خانواده است.