افسانه مرواریدهای ناگا

افسانه مرواریدهای ناگا , ماجرای عجیب این فیلم حول محور یک شخص باستانی که فرزند یک خانواده مهم می باشد و به دنبال مروارید های ارزشمندی می گردد می باشد....

دانلود فیلم افسانه مرواریدهای ناگا با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Legend of the Naga Pearls 2017 با دوبله فارسی و کیفیت عالی

لینک های دانلود نسخه سانسور شده با کیفیت Bluray قرار گرفت

((توجه داشته باشید که اکنون این نسخه دوبله فارسی می باشد))

توضیحات کامل فیلم :

این روز ها معیار عموم مردم برای دیدن فیلم های تاریخی برای سرگرمی و گزراندن زمان به سمت فیلم های چینی سوق داده است چراکه عناوین تاریخی چینی کم هم از قدرت تخیل که برای بسیاری جذاب است استفاده میکنند تخیلاتی که در کم تر فیلم هایی شاهد آن ها بوده ایم و شاید برای همین هم هست که هنوزه این فیلم ها در اکثر نقاط جهان طرفداران خاص خودش را دارد.

اما فیلم افسانه ناگا که به کارگردانی لی یانگ و تهیه کنندگی Gordon Chan در سال 2017 ساختش به پایان رسید و در همان سال هم به اکران عموم در آمد توانست از ابتدای کار خود به نوعی امتیازات قابل قبولی را بگیرد هرچند که دقیقا نمراتی را کسب کرد که حتی سازندگان آن هم انتظارش را داشتند و ساخته خود را که بیشتر جکم یک کمدی جذاب را دارد بهتر از این همه نمیداستند.

دانلود فیلم افسانه مرواریدهای ناگا با دوبله فارسی

دانلود فیلم افسانه مرواریدهای ناگا با دوبله فارسی

با توجه به این که این ساخته در ایران به تازگی به محبوبیت خاص رسیده است انتظار می رود بزودی شاهد دوبله این اثر به زبان شیرین فارسی هم باشیم هرچند که زیرنویس آن هم به فارسی ترجمه شده است و در دسترس می باشد.

برخی منتقدین این ساخته را یک عنوان جذاب اما منحرف از خط داستانی میدانند و اعتقاد دارند که این فیلم در مسیر خوده راه خودش را گم کرده است و میتوانست حتی بهتر باشد و افراد بیشتری را جذب خود کند.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *