مار اسکس The Essex Serpent 2022

سریال مار اسکس The Essex Serpent 2022 درباره زنی است که به نام کورا از همسرش جدا شده و در لندن زندگی می کند ، او خبردار می شود که یک مار افسانه ای به نام اسکس به منطقه ای می رود و او هم به دنبال آن به روستایی در آنجا نقل مکان می کند و ...

معرفی سریال مار اسکس The Essex Serpent 2022

این مجموعه جدید ساخت سال 2022 است. کارگردانی این مجموعه را کلیو بارنارد انجام داده است و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده آنا سیمون بازیگران هم تام هیدلستون، کلر دینز، کلمنس پوزی، فرانک دیلان، هیلی اسکوایرز، دیکسی اگریککس، مایکل جیبسون، لیلی رز اصلاندگودو، جمال وستمن، رایان رفل، زوئه اسکات، استیو نورث، مت بروور، دیوید استریمز، دیپیکا استفن، تامی فرنچ ربکا اینسون، رائول فرناندز، داراگ کاولی، لاو بالارد، نیل هارگت، گرتا بلاماسینا، ماسیمو پلوسو هستند. این سریال برای اولین بار در تاریخ 13 می 2022 توسط شبکه اپل تی وی پلاس نمایش داده شد.کلیو بارنارد که خودش در کنار ساخت به تهیه کنندگی و نوشتن هم میپردازد آثاری مانند علی و آوا ، رودخانه تاریک ، هیولای خودخواه ، مستند درختکاری و اعمال تصادفی صمیمیت دارد . در گروه هنرمندان هم تام هیدلستون حضور دارد که سابقه حضور در لک لک سفید ، لوکی ، انتقام جویان پایان بازی ، ثور رگناروک ، کنگ جزیره جمجمه ، مدیر شب ، من نور را دیدم و فقط عاشق ها زنده میمانند را دارد .

کلر دینز که در 55 دریافت جایزه بین المللی کاندید بوده است و توانسته 39 جایزه را دریافت کند در ساخته هایی مانند هوم لند ، فلیشمن در مشکل است ، بچه ای مانند جیک ، پورتلندیا و ترمیناتور 3 فعالیت کرده است .

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • maryam
  0

  خیلی منتظرش بودم ! و اینکه کی به کی قسمت جدید میاد ؟ هفته ایه ؟ چه روزایی ؟

  1. Arvand
   0

   جمعه ها پخش میشه