مرد مورچه‌ای و زنبورک 3 Ant-Man and the Wasp Quantumania 2023

فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک Ant-Man and the Wasp Quantumania 2023 درباره ابرقهرمان ها اسکات لانگ و هوپ ون داین و والدینش است که در سفر به دنیای کوانتومی وارد دنیایی میشوند که کانگ فاتح در آن فرمانروایی میکند و ...

معرفی فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک 3 Ant-Man and the Wasp Quantumania 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را پیتون رید انجام داده و جک کربی، جف لاونس نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر پل راد، اوانجلین لیلی، جاناتان میجرز، کاترین نیوتن، میشل فایفر، بیل موری، مایکل داگلاس، رندال پارک، کوری استول، ویلیام جکسون هارپر، لئوناردو تایوو، مایک وود هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک 3 Ant-Man and the Wasp Quantumania 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ هفدهم فوریه 2023 ، معادل با 28 بهمن 1401 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های مارول استودیو ، ترونورث پروداکشنز و والت دیزنی پیکچرز است که در شهر کاپادوسیا کشور ترکیه و شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته سی و یکمین اثر از دنیای سینمایی مارول و سومین قسمت از سری مرد مورچه ای ادامه فیلم های سال 2015 و 2018 است . ایده ساخت پس از اکران دومین سری مطرح شد و در سال 2019 بصورت جدی تر پیگیر ساخت این عنوان بودند .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک 3 Ant-Man and the Wasp Quantumania 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *