زمان آرماگدون Armageddon Time 2022

فیلم زمان آرماگدون Armageddon Time 2022 درباره پسر بچه ای یهودی - آمریکایی است که به همراه دوست خود در مقابل انتظارات خانواده ایستادگی میکنند و برای چیزهای مورد علاقه خودشان میجنگند و ... 

معرفی فیلم زمان آرماگدون Armageddon Time 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا و بزریل و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان جیمز گری انجام داده و بازیگران این اثر آن هاتاوی، جرمی استرانگ، بنکس رپیتا، جیلین وب، آنتونی هاپکینز، رایان سل، اندرو پولک، تووا فلدشو، مارسیا هافرشت، تدی کولوکا، ریچارد بیکینز، دین وست هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم زمان آرماگدون Armageddon Time 2022 برای اولین بار در تاریخ چهارم نوامبر 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آرته فرانسه سینما و یوریمیجز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر تینک ایالت نیوجرسی فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده تا کنون یکبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و شش بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز مختلف از جشنواره های جهانی دیگر شود . تصویربرداری این ساخته توسط فیلمبردار ایرانی بنام داریوش خنجی انجام شده . این اثر اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن 2022 در 19 می 2022 داشت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *