من هنوز ایمان دارم I Still Believe

فیلم من هنوز ایمان دارم I Still Believe 2020 داستان فیلم در مورد خواننده معروف موسیقی دین مسیحیت ، یعنی جرمی کمپ است ، در حالی که نامزدش دچار بیماری شده و هر اتفاقی قابل رخ دادن است ، اما همچنان امیدش را از دست نمیدهد و ...

معرفی فیلم من هنوز ایمان دارم I Still Believe

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2020 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان اندرو اروین، جان اروین انجام داده اند و جان گان آن ها را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثرای جی . آپا، بریت رابرتسون، ناتان پارسونز، گری سینیس، شانیا تواین، روبن داد، نیکلاس بچتل، ملیسا روکسبورگ، تری سرپیکو، تانیا کریستینسن، کامرون آرنت، ابیگیل کوون هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم من هنوز ایمان دارم I Still Believe برای اولین بار در تاریخ سیزدهم مارس 2020 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کوین دانز پروداکشنز و کینگدم استوری کمپانی است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر گالف شورز در ایالت آلاباما فیلمبرداری و تولید شده . این اثر موفق شده تا کنون یکبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و دوبار کاندید دریافت جوایز مختلف از جشنواره های جهانی دیگر شده . داستان از روی کتابی که توسط جرمی کمپ نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *