گشت و گذار در جنگل Jungle Cruise 2020

فیلم گشت و گذار در جنگل Jungle Cruise 2020 درباره دکتری بنام لیلی هوتون با کمک کاپیتان کشتی، فرانک وولف که او را استخدام میکند تا او را با کشتی کوچکش به رودخانه آمازون ببرد تا درختی که قابلیت درمانی دارد را پیدا کنند تا آینده علم پزشکی را تغییر دهند و ...

فیلم گشت و گذار در جنگل Jungle Cruise 2020 , عنوان عجیب برای یک فیلم عجیب و کلی اتفاقات باور نکردنی که به کارگردانی جوم کولت سررا و تهیه کنندگی دایان جانسون با همراه خود دنی گارسیا در سال 2019 ساخته شده است و  در سال 2020 پخش شد.

گشت و گذار در جنگل موضوعی عجیب دارد و ظاهرا طبق گفته عوامل آن بر گفته از یک تم دیزنی با همین نام است در این سینمایی داوین جانسون ، امیلی بلانت ، ادمگر رامرز ، جک وایت هال با جسی پلمونز و پل جی ماتی به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی خواهند کرد و توسط استودیو دیزنی پیکچرز پخش شد .

این فیلم تاریخچه عجیبی دارد چراگه گفته می شود که اولین بار که اعلام کردند که قصد ساخت چنین فیلمی دارند در سپتامبر 2006 بوده است ! حدودا 16 سال از این موضوع می گذرد هرچند که 5 سال بعد از این اعلام نا مشخص در سال 2011 نیز اخبار راجب این فیلم منتشر شد و در نهایت بعد گزرندان داستان های این چنینی تازه ساخت آن در سال 2018 کلید خورد.

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • mrtzysadq71@gmail.com
  0

  ممنوممنونم

  اووووو
  کوکو

 • Ali
  0

  تورو خدا زودتر لینک دانلود رو بذارید