سردار اودهام Sardar Udham 2021

فیلم سردار اودهام Sardar Udham 2021 درباره جوانی انقلابی به نام اودهام سینگ است که در زمان قتل عام روز بایساخی معروف به جالیانوالا باگ شدیدا زخمی میشود و به کوه های افغانستان پناه میبرد ، پس از تلاش های زیاد به لندن میرود و در 13 مارس 1940 مسئول آن اتقاق یعنی مایکل اودویر را ترور میکند و انتقام میگیرد و ...

معرفی فیلم سردار اودهام Sardar Udham 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور هندوستان و به زبان های انگلیسی ، هندی ، روسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان برعهده شوجیت سیرکار بوده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک توسط شوبهندو باتاچاریا، ریته شاه انجام شده و بازیگران این اثر ویکی کاوشال، شان اسکات، استفن هوگان، آمل پاراشار، بانیتا ساندو، کرستی اورتون، اندرو هاویل، سام ردفورد، آلبرشت زندر، تیم برینگتون، مارک لینگ‌وود، سایمون ویر هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم سردار اودهام Sardar Udham 2021 برای اولین بار در تاریخ شانزدهم اکتبر 2021 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کینو ورکز و رایزینگ سان فیلمز است .مجله معروف و معتبر فوربس این ساخته را بهترین فیلم سال 2021 میلادی کشور هندوستان معرفی کرد و توانست نمرات بالایی را از منتقدین دریافت کند و تا کنون توانسته دوازده بار کاندید دریافت جوایز مختلف از فستیوال های معتبر بین المللی شود و سیزده بار دیگر توانسته این جوایز را دریافت کند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *