به نقل از آن زن She Said 2022

فیلم به نقل از آن زن She Said 2022 درباره افشا کردن پرونده ای که آغاز گر جنبشی بزرپ در سراسر جهان بود ، توسط دو روزنامه نگار به نام های مگان توهی و جودی کانتور از روزنامه نیویورک تایمز ، که سواستفاده های جنسی یکی از بزرگترین تهیه کنندگان هالیوود به نام هاروی واینستین را افشا کردند و باعث شدند جنبش من هم همینطور به راه بیفتد و ...

معرفی فیلم به نقل از آن زن She Said 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ماریا شریدر انجام داده و ربکا لنکیویچ نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر کری مولیگان، زوئی کازان، پاتریشیا کلارکسون، آندره براگر، جنیفر ایهل، آنجلا یئو، مارن هیری، شان کالن، آناستازیا بارزی، کیلی مک کویل، هیلاری گریر، تینا ونگ لو هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم به نقل از آن زن She Said 2022 برای اولین بار در تاریخ هجدهم نوامبر سال 2022 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های یونیورسال پیکچرز ، آناپارنا و پلن بی اینترتیمنت است و طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر نیویورک تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته موفق شده چهار بار برنده جوایز مختلف از فستیوال های بین المللی شود و چهارده بار هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های معتبر و مهم جهانی بشود . داستان از روی کتابی به همین نام که توسط جودی کانتور، مگان توهی نوشته شده ، اقتباس شده . این اثر اولین نمایش جهانی خود را در شصتمین جشنواره فیلم نیویورک در 13 اکتبر 2022 انجام داد . این فیلم همچنین به عنوان یکی از بهترین فیلم های سال 2022 توسط موسسه فیلم آمریکا معرفی شد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *