نیمه ماه مارس The Ides of March

فیلم نیمه ماه مارس The Ides of March 2011 درباره شخصی به نام استفان میر است که مدیر کمپین انتخاباتی فردی به نام مایک موریس ، کاندید ریاست جمهوری آمریکا است . استفان بر اثر بی تجربگی خود این کاندید را در موقعیتی قرار می دهد که میتواند شانس او را برای رئیس جمهور شدن از بین ببرد و ...

معرفی فیلم نیمه ماه مارس The Ides of March

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2011 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جورج کلونی انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده گرانت هسلوف، بو ویلیمون بوده و بازیگران این اثر رایان گاسلینگ، جرج کلونی، فیلیپ سیمور هافمن، پل جیاماتی، ایوان ریچل وود، ماریسا تومی، جفری رایت، مکس مینگلا، جنیفر ایهل، گریگوری ایتزین، مایکل مانتل، یوری سارداروف هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم نیمه ماه مارس The Ides of March برای اولین بار در تاریخ هفتم اکتبر 2011 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کلمبیا پیکچرز ، کراس کریک ، اکسکلاسیو مدیا گروپ ، کریستال سیتی اینترتیمنت ، اسموک هاوس و آپین وی بوده که در شهر سینسیناتی ایالت اوهایو فیلمبرداری و تولیده شده . این فیلم تا کنون موفق بوده سی و شش بار کاندید دریافت جوایز مهم مختلف از فستیوال های بین المللی شود که در این میان نه بار توانسته آن جوایز را کسب کند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *