سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022

سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022 درباره زنی محقق به نام دکتر آلیتیا بانی است که در شهر استانبول از بازار قدیمی شهر ، بطری باستانی را خریداری میکند ، غول چراغ جادو از آن خارج میشود و میگوید اگر آزادش کند سه آرزوی او را برآورده میکند ، اما ...

معرفی فیلم سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای استرالیا ، آمریکا و به زبان های انگلیسی ، ترکی ، آلمانی ، فرانسوی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جورج میلر انجام داده و آگوستا گور وظیقه نگارش متن داستان را برعهده داشته و بازیگران این اثر تیلدا سوینتون، ادریس البا، پیا تاندربولت، برک اوزتورک، آنتونی مویست، آلیلا براون، سیج مک کانل، آبل باند، آگانی گچمز، آیانتو عثمان، پیتر برتونی، لیان مکسی، هارلان نوریس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و ششم آگوست 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کندی میلر میچل ، مترو گلدوین مایر ، فیلم نیشن اینترتیمنت ، دی آ آ مدیا فایننس و الویت پروداکشنز است که در شهر پیتزبورگ در شهر سیدنی کشور استرالیا تولید و فیلمبرداری شده .

نظرات و نقدها 3

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • محمدرضا
  0

  سلام سانسور که نیست

  1. Arvand
   1

   سلام
   حذفیات داره

 • Nadem
  0

  عالی خوب