تبدیل‌شوندگان Transformers: Rise of the Beasts 2023

فیلم تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts 2023 درباره دو باستان شناس است که در طی تحقیقاتشان در شهر بروکلین ، به سه گروه از تبدیل شوندگان بر میخورند و ...

معرفی فیلم تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را استیون کپل جونیور انجام داده و جوبی هارولد، دارنل متایر، جاش پیترز بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر پیت دیویدسون، میشل یو، ران پرلمن، آنتونی راموس، لونا لورن ولز، پیتر کالن، دومینیک فیشبک، توبه نویگوه، دومنیک دی روزا، فرانک مارس، جیمی کاسپر لبلانک هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ نهم ژوئن 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پارامونت پیکچرز ، اسکای دنس مدیا و اینترتیمنت وان است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر کازکو در کشور پرو فیلمبرداری و تولید شده .این عنوان هفتمین قسمت از مجموعه فیلم های تبدیل شوندگان یا ترانسفورمرز است که در ادامه فیلم bumblebee 2018 منتشر خواهد شد و اعلام شد اولین قسمت از سری سه قسمتی جدید این مجموعه است .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم تبدیل‌شوندگان: ظهور جانوران Transformers: Rise of the Beasts 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این اثر زیبا مطلع شوید.

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • X
  0

  سلام فیلم های شما سانسوره ؟؟

  1. reza
   0

   سلام مناسب برای خانواده است.