دره مردگان Valley of the Dead 2022

فیلم دره مردگان Valley of the Dead 2022 درباره اسیرشدن یان لوزانو، کاپیتان تیپ پنجم و راننده جوانش به دست ارتش مقابل ، پس از هزاران کشته است ، اما زمانی که مرده ها زنده میشوند هر دو طرف باید برای زنده ماندن با هم متحد شوند و ...

معرفی فیلم دره مردگان Valley of the Dead 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز که نام فیلم Malnazidos 2022 هم شناخته میشود و معروف است ، در سال 2022 توسط کشور اسپانیا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان بصورت مشترک برعهده آلبرتو د تورو، خاویر رویز کالدرا بوده و نویسندگی فیلمنامه هم توسط جیمی مارکز، کریستین کونتی انجام شده و بازیگران این اثر میکی اسپاربه، اورا گاریدو، لوئیس کالیخو، آلوارو سروانتس، خسوس کاروزا، دافنیس بالدوز، سرجیو توریکو، مانل لونل، مواد غازوان، ماریا بوتو، مانوئل مورون، فرانسیسکو ریس، فرانک فیس هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم دره مردگان Valley of the Dead 2022 برای اولین بار در تاریخ یازدهم جولای 2022 توسط شبکه پرطرفدار و پرمخاطب نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های مالنازیدوس ، کاکتوس فلاور پروداکشنز ، ایکیرو فیلمز ، تلسینکو سینما و ترزا فیلمز است . داستان از روی کتابی با نام Noche de Difuntos del 38 که توسط مانوئل مارتین فرراس نوشته شده ، اقتباس شده . این عنوان برای اولین بار در تاریخ 8 اکتبر 2020 در پنجاه و سومین جشنواره فیلم سیجس به نمایش درآمد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *