وسپر Vesper 2022

فیلم وسپر Vesper 2022 درباره دوران پسا آخرالزمانی است ، جایی که دختری سیزده ساله به نام وسپر و پدر معلولش با زنی اشنا میشوند ، او این دختر را وادار میکند تا از توانایی هایی که دارد برای نجات زمین استفاده کند و ...

معرفی فیلم وسپر Vesper 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های فرانسه ، بلژیک ، لیتوانی و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه بصورت همزمان و مشترک برعهده کریستینا بووزیت، برونو سامپر بوده و برایان کلارک آنها را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر رافیلا چپمن، ادی مارسان، رزی مک ایون، ریچارد بریک، ملانی گایدوس، ادموند دهن، ماتوی بوراوکوف، نوجوس بوسلویسیوس، ماریوس دمیسکیس، مارکاس ایمونتاس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم وسپر Vesper 2022 برای اولین بار در تاریخ سی ام سپتامبر 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های رامبل فیش پروداکشنز ، ناتریکس و 1080 فیلمز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر ویلنیوس در کشور لیتوانی فیلمبرداری و تولید شده است که از جشنواره های مهم و متعدد جهانی که در آن شرکت کرده ، یکبار جایزه برده و سه بار هم کاندید دریافت جایزه بوده است .

 

در تاریخ بیست و چهارم مهرماه 1401 نسخه دوبله فارسی این عنوان زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان ، قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *