زنان حرف میزنند Women Talking 2022

فیلم زنان حرف میزنند Women Talking 2022 درباره زنانی است که در یک جامعه مستعمره مذهبی منزوی است که در سال 2010 زندگی میکنند ، آنها میخواهند با کمک یکدیگر ایمانشان را در حالی که توسط مواد مخدر معتاد شده اند و توسط مردان به آنها تعرض میشود ، حفظ کنند و ...

معرفی فیلم زنان حرف میزنند Women Talking 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی متن فیلمنامه این عنوان را سارا پولی انجام داده و بازیگران این اثر رونی مارا، جودیت آیوی، امیلی میچل، کیت هالت، لیو مک نیل، کلر فوی، شیلا مک کارتی، جسی باکلی، میشل مک‌لئود، کیرا گولوین، شایلا براون، فرانسیس مک‌دورمند، دوگلاس ای هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم زنان حرف میزنند Women Talking 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیستم ژانویه 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های هیر سی پروداکشنز و پلن بی اینترتیمنت است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر تورنتو کشور کانادا فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته تاکنون موفق شده دوبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و چهار بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های جهانی دیگر بشود . داستان از روی رمانی که در سال 2018 توسط میریام تووز نوشته شده بود ، اقتباس شده که خود نویسنده کتاب هم در نگارش فیلمنامه حضور دارد .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم زنان حرف میزنند Women Talking 2022 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *