مکان اشتباه Wrong Place 2022

فیلم مکان اشتباه Wrong Place 2022 درباره رئیس پلیس یک شهر کوچک به نام فرانک است که قرار است علیه یک تولید کننده مواد مخدر شهادت بدهد ، خانواده او تهدید میشوند و ...

معرفی فیلم مکان اشتباه Wrong Place 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را مایک برنز انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده بیل لارنس بوده و بازیگران این اثر بروس ویلیس، اشلی گرین، مایکل سیرو، نبرد تگزاس، استیسی دنجر، ماسی فورلان، جاش رت نوبل، محمد آلبااج، جان دی. هیکمن، هاسل کرومر، آدام هوئل پاتر هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم مکان اشتباه Wrong Place 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم جولای 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بوندیت مدیا کپیتال ، لئفالو 8 پروداکشنز ، ای اف او فیلمز ، فایو استار و وردی پروداکشنز و محل فیلمبرداری و تولید ایالت آلاباما است . کتابی که از روی آن داستان نوشته شده در سال 2012 منتشر شده و فروش و تقاضای زیادی هم داشته . اولین اکران و نمایش جهانی این ساخته در جشنواره فیلم تورنتو در یازدهم سپتامبر 2021 بوده و انتشار جهانی آن به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 به تاخیر افتاد . در سال 2018 رسما خبر تولید این اثر اعلام شد و در فوریه 2020 کار تولید و تصویربرداری آعاز شد . در وبسایت تحلیلی روتن توميتوز ، عموم منتقدین وضعیت فیلم را مطلوب اعلام کردند و به این فیلم علاقه نشان دادند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *