دشمن ناشناخته An Unknown Enemy

سریال دشمن ناشناخته An Unknown Enemy درباره فرمانده اداره امنیت ملی مکزیک ، فرناندو بارینتوس است که میخواهد نخست وزیر کشور شود و برای رسیدن به آن همه چیز را فدا میکند حتی خانواده اش و ...

معرفی سریال دشمن ناشناخته An Unknown Enemy

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2018 توسط کشور مکزیک و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را پارک جون هوا انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده اما برتران، سیلویا جیمنز، مویزس آیزمبرگ بوده و بازیگران این اثر دانیل خیمنز کاچو، روبرتو دوارته، آنتونیو د لا وگا، کریستیان فرر، کارینا گیدی، الکس کاکس، آندرس دلگادو، فرناندو بسریل، انریکه آریزن، هرنان دل ریگو، آلخاندرو آرین هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال دشمن ناشناخته An Unknown Enemy برای اولین بار در تاریخ دوم اکتبر 2018 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمازون پرایم ویدئو بوده که در شهر پالاسیو دی مینریا کشور مکزیک تصویربرداری و تولید شده . فصل اول دارای هشت قسمت است که برای فصل دوم تمدید شده . داستان واقعی بر اساس زندگی فرناندو گوتیرز باریوس بوده و درباره وقایع منجر به قتل عام دانشجویان در سال 1968 و سرپوش گذاشتن او روی این ماجرا و این مجموعه به مناسبت پنجاهمین سالگرد این اتفاق منتشر شده .

 

در قسمت هشتم خواهیم دید : مذاکرات بین دانشجویان و دولت رو به پیشرفت است. در ادامه، کرونا دل روسال هنوز قصد دارد تا رهبران شورای اعتصاب ملی را در جریان یک راهپیمایی برنامه ریزی شده دستگیر کند و…

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • Mustafa
  0

  چرا به دروغ می نویسید زیرنویس دارد وقتی هیچکدام دارای زیرنویس نمی باشند

  1. Arvand
   0

   سلام
   دوست عزیزم از نرم افزار VLC استفاده کنید
   تمامی فایل ها بررسی شد و همشون زیرنویس دارن (: