الیزابت شدن Becoming Elizabeth 2022

سریال الیزابت شدن Becoming Elizabeth 2022 درباره نوجوانی ملکه الیزابت اول است ، او دختری یتیم بوده و برای حفظ تاج و تخت باید سفر کند ، اما دربار انگلستان مشکلات زیادی برای او ایجاد میکنند و ...

معرفی سریال الیزابت شدن Becoming Elizabeth 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا , انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جاستین چادویک، اودایان پراساد، کاترین مورشد انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده آنیا ریس بوده و بازیگران این اثر آلیشیا فون ریتبرگ، رومولا گارای، جسیکا رین، تام کالن، لئو بیل، الکساندرا گیلبریث، جان هفرنان، اولیویه هوبند، بلا رمزی، اکوف کوارتی، الیور زترستروم، جیمی پارکر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال الیزابت شدن Becoming Elizabeth 2022 برای اولین بار در تاریخ دوازدهم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Starz نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی فورج است که در یک فصل هشت قسمتی تولید شده . فیلمبرداری اصلی در مارس 2021 در قلعه کاردیف در کشور ولز شروع شد . ملکه الیزابت اول در سن 44 سالگی در سال 1603 میلادی درحالیکه شدیدا در میان مردم محبوب بود ، فوت کرد و در زمان فوت بچه ای برای جانشینی نداشت و او آخرین عضو خانواده تودور بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *