اکو 3 Echo 3 2022

سریال اکو 3 Echo 3 2022 درباره ناپدید شدن زنی دانشمند به نام امبر در مرز کلمبیا و ونزوئلا است که برادر و همسرش که هر دو تکاور ارتش آمریکا هستند به دنبال او میگردند و ...

معرفی سریال اکو 3 Echo 3 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کلودیا یوسا، پابلو تراپرو، مارک بوال انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده نیکی برودریک، آندره ژاکمتون، ماریا ژاکمتون بوده و بازیگران این اثر میشل هویسمن، لوک ایوانز، جیمز اودوم، الیزابت آنویس، ماریا دل روزاریو، جسیکا آن کالینز، سوفیا بوئناونتورا، مارتینا گوسمن، کارلوس باردم، خاویر روزادو، ادگار دوران جونیور. هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اکو 3 Echo 3 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم نوامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Apple TV Plus نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کشت استودیوز و اپل تی وی پلاس است که در یک فصل ده قسمتی در کشور کلمبیا تولید شده . داستان بر اساس کتابی به نام وقتی که قهرمانان پرواز میکنند به قلم امیر گاتفروند ، اقتباس شده . طبق نمرات وبسایت تحلیلی روتن تومیتوز ، این مجموعه توانسته نمره بسیار خوب 69 درصد را از منتقدین و مخاطبان بدست بیاورد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *