اف‌بی‌آی: بین‌المللی FBI: International 2021

سریال اف‌بی‌آی: بین‌المللی FBI: International 2021 درباره تیم بین المللی اداره تحقیقات فدرال آمریکا یا اف بی آی است که وظیفه حفاظت از شهروندان این کشور در سراسر جهان را برعهده دارند و هر بار با یک چالشی روبرو هستند و ...

معرفی سریال اف‌بی‌آی: بین‌المللی FBI: International 2021

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط مایکل کتلمن، جاناتان براون، آوی یوابیان بصورت مشترک انجام شده و درک هاس، دیک ولف، ناتالیا مجیا وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر لوک کلاینتانک، هایدا رید، کارتر ردوود، وینسا ویدوتو، کریستین پل، اوا جین ویلیس، آشر مایلز فالیکا، جرمی سیستو، موریس جی اروین، استفانی هاستون، الیزابت میچل هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اف‌بی‌آی: بین‌المللی FBI: International 2021 برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم سپتامبر 2021 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده CBS نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ولف اینترتیمنت ، سی بی اس استودیوز و یونیورسال تلویژن است . فصل اول این عنوان بیست قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر بوداپست کشور مجارستان بوده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *