برای تمام بشریت For All Mankind

سریال برای تمام بشریت For All Mankind درباره موفقیت بزرگ برای ناسا و آمریکا در دهه 1960 میلادی در مقابل پیروزی های فضایی کشور شوروی و رقابت بین این دو کشور است ...

معرفی سریال برای تمام بشریت For All Mankind

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان های انگلیسی و روسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک میرا منون، سرجیو میمیکا-گزان، اندرو استانتون، آلن کولتر انجام داده اند نویسندگی فیلمنامه هم برعهده رونالد دی مور، بن ندیوی، مت ولپرت، استفانی شانون بوده و بازیگران این اثر جوئل کینامن، شانتل ونسانتن، جودی بالفور، رن اشمیت، کریس مارشال، نوآ هارپستر، سونیا والگر، مایکل دورمن، سارا جونز، سینتی وو، کورال پنا، کیسی دبلیو جانسون، نیت کوردری هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال برای تمام بشریت For All Mankind برای اولین بار در تاریخ دهم نوامبر 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده اپل تی وی پلاس در سه فصل نمایش داده شد .

 

آیا این عنوان در جشنواره های جهانی موفق بوده ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های سونی پیکچرز تلویژن و تال شیپ پروداکشنز بوده است . این مجموعه تا کنون توانسته یک بار جایزه مهم امی را برنده شود و در ده بار در فستیوال مختلف بین المللی کاندید دریافت جوایز متعدد بشود که در این میان سه بار آن ها را کسب کرده . این ساخته نشان دهنده این است که اگر رقابت آمریکا و شوروی در فضا تمام نمیشد چه اتفاقاتی ممکن بود امروز رخ بدهد و سرنوشت جهان چه میشد ، همچنین شخصیت های بسیاری در ناسا را به تصویر کشیده که در این راه نقش مهم و اساسی داشته اند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *