مصاحبه با خون آشام Interview With the Vampire 2022

سریال مصاحبه با خون آشام Interview With the Vampire 2022 درباره مردی است سیاه پوست به نام لویی دو پونت در دهه 1900 میلادی در شهر نیواورلئان که از محدودیت ها خسته شده و به پیشنهاد لستات دی لیونکور فکر میکند و ...

معرفی سریال مصاحبه با خون آشام Interview With the Vampire 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک لوان آکین، کیت پاول، آلن تیلور انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده جاناتان سنیسروز، رولین جونز، آن رایس بوده و بازیگران این اثر سام رید، جیکوب اندرسون، اریک بوگوسیان، کریس استک، کالین کولمن، ویکتوریا هریس، راشل آلانا هندلر، جف پوپ، ریور اولدن، رودی آیزنزوپف، پاریس ترنر، پیتون ترنر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال مصاحبه با خون آشام Interview With the Vampire 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ دوم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده AMC نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های ای ام سی استودیوز تهیه و تولید شده است . داستان بر اساس رمانی به همین نام که به قلم آن رایس نوشته شده و در سال 1976 توزیع گشته ، نوشته شده . فصل اول این مجموعه در هفت قسمت آماده شده که طیق گفته عوامل ، این هفت قسمت تمام کتاب را پوشش نمیدهد و آنها میخواهند فصل دوم را هم بسازند . تهیه کننده اجرائی اثر که از مدیران شبکه هم هست میگوید ، شبکه قصد دارد اکثر کتاب های رایس را آن طور که در باب میل مردم و در شخصیت کتاب و نویسنده آن است ، بسازد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *