هیولا داستان جفری دامر Monster The Jeffrey Dahmer Story 2022

سریال هیولا داستان جفری دامر Monster The Jeffrey Dahmer Story 2022 درباره مردی است به نام جفری دامر که بین سالهای 1978 تا 1991 توانست هفده مرد جوان به قتل برساند و ...

معرفی سریال هیولا داستان جفری دامر Monster The Jeffrey Dahmer Story 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جنیفر لینچ، پاریس بارکلی، کلمنت ویرجو، گرگ اراکی انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده ایان برنان، رایان مورفی، دیوید مک میلان، ریلی اسمیت بوده و بازیگران این اثر ایوان پیترز، ریچارد جنکینز، مولی رینگوالد، نیسی نش، مایکل بیچ، کلبی فرنچ، مایکل لرند، کارن مالینا وایت، ختفت فاگناسی، فت ماهاتونگدی، برایدن مانیگو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال هیولا داستان جفری دامر Monster The Jeffrey Dahmer Story 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پراسپکت فیلمز ، رایان مورفی پروداکشنز و نتفلیکس استودیوز است که در یک فصل ده قسمتی در شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا تولید و فیلمبرداری شده . نیک کیو و وارن الیس آلبوم موسیقی برای این مجموعه ساخته اند که در همان روز پخش سریال ، منتشر شد . همچنین از نظر منتقدین نمره 6 از 10 را بدست آورده که نمره خوب و قابل قبولی حساب میشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *