دختران روزنامه رسان Paper Girls 2022

سریال دختران روزنامه رسان Paper Girls 2022 درباره چهار دختر دوازده ساله است که پس از شب هالووین در سال 1988 میلادی به سال 2019 سفر میکنند تا بتوانند دنیا را نجات دهند و ...

معرفی سریال دختران روزنامه رسان Paper Girls 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان های انگلیسی و روسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک میرزی الماس، جورجی بنکس-دیویس، دستینی اقاراغا، کارن گاویولا انجام داده اند نویسندگی فیلمنامه هم برعهده کلیف چیانگ، استفانی فولسوم، فولا گوکه-پاریولا، کی پرکینز، برایان کی وان بوده و بازیگران این اثر کمرین جونز، رایلی لای نلت، سوفیا روزینسکی، فینا استرازا، آدینا پورتر، نیت کوردری، علی ونگ، سکای آبنی، سلست آریاس، دانیل رشید، مگ تالکن، جیسون مانتزوکاس، ربکا اسپنس هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال دختران روزنامه رسان Paper Girls 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم جولای 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده amazon prime video در یک فصل هشت قسمتی نمایش داده شد .

 

آیا این عنوان در جشنواره های جهانی موفق بوده ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمازون استودیوز ، لجندری تلویژن و پلن بی اینترتیمنت بوده و محل تولید و فیلمبرداری شهر شیکاگو در ایالت ایلینویز بوده . داستان این مجموعه برگرفته از کمیک هایی به همین نام که توسط برایان کی وان نوشته شده و به وسیله کلیف چیانگ تصویرگری شده ، ساخته شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *