The Forgotten Army – Azaadi ke liye

سریال ارتش فراموش‌ شده The Forgotten Army - Azaadi ke liye 2020 درباره گروهی از سربازان زن و مرد به فرماندهی ستوان سودی که به عنوان بخشی از ارتش ملی هندوستان ، در جنگ جهانی دوم حاظر بودند و از استقلال هند دفاع کردند و ... 

معرفی سریال ارتش فراموش‌ شده The Forgotten Army – Azaadi ke liye 2020

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2020 توسط کشور هندوستان و به زبان هندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط کبیر خان، آنیل ارشد بصورت مشترک انجام شده و هیراز مرفتیا، شبهرا سواروپ وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر راجویر چاوهان، سانی کاوشال، شارواری واق، شاهرخ خان، م.ک. راینا، روهیت چودری، تی.جی. بانو، کارانویر مالهوترا، اوپن چاوهان، ویدیا پاتل، کاجول مسکان، راجیو رانجان هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ارتش فراموش‌ شده The Forgotten Army – Azaadi ke liye 2020 برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم ژانویه 2020 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی کبیرخان فیلمز است . فصل اول این عنوان پنج قسمت دارد و توانسته یکبار برنده جایزه از جشنواره های جهانی بشود و دوبار دیگر هم کاندید دریافت جوایز از فستیوال های مهم بین المللی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *