ویچر منشا خون The Witcher Blood Origin 2022

سریال ویچر منشا خون The Witcher Blood Origin 2022 درباره زمانی است 1200 سال قبل از اتفاقات سریال اصلی ویچر و در دنیایی به نان الون ها قبل از پیدایش نژاد انسان ها است و داستان اولین ویچر را روایت میکند و ...

معرفی سریال ویچر منشا خون The Witcher Blood Origin 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا و لهستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ویکی جوسون، سارا اوگرمن انجام داده اند و دکلن دی بارا، تانیا لوتیا، کیرستن ون هورن بصورت مشترک وظیفه نگارش متن فیلمنامه را برعهده داشتند و بازیگران این اثر میشل یو، لنی هنری، دیلن موران، زک وایات، جیکوب کالینز-لوی، سوفیا براون، لارنس اوفوارین، فرانچسکا میلز، ناتانیل کورتیس، میرن مک، هو نوولی، لیزی آنیس هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ویچر منشا خون The Witcher Blood Origin 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیست و پنجم دسامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Netflix نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی هایهایو مایند ، پلاتیژ فیلمز و نتفلیکس استودیوز است که در یک فصل شش قسمتی تولید شده و طبق اعلام عوامل سازنده ، در کشور ایسلند فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته به نوعی اسپین آف سریال اصلی The Witcher محسوب میشود و اتفاقات 1200 سال قبل از وقوع داستان اصلی را نمایش میدهد . داستان براساس کتابی با همین نام اثر آندری ساپکوفسکی نوشته شده ،

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال The Witcher Blood Origin 2022 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

 

در تاریخ ششم دی ماه 1401 لینک دانلود رایگان و مستقیم این ساخته ، به همراه زیرنویس فارسی چسبیده ، جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *