ماموریت خارق العاده 2017

ماموریت خارق العاده , داستان فیلم درباره یک افسر پلیس اهل هنگ کنگ با نام کای می باشد که ماموریت بزرگی به او اهدا می کنند او باید بزرگ ترین کارتل مواد مخد را ریشه کن کند و در این راه با چالش هایی بسیاری روبرو خواهد شد...

دانلود فیلم ماموریت خارق العاده با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Extraordinary Mission 2017 با دوبله فارسی و کیفیت عالی

( لینک های دانلود نسخه دوبله اضافه شد )

 

 

توضیحات تکمیلی فیلم :

فیلمی جنایی محصول سال 2017 میلادی از کشور چین می باشد که به کارگردانی Alan Mak و Anthony Pun و نویسندگی Felix Chong ساخته شده است این سینمایی توسط استودیو Perfect World Pictures نیز منتشر شده و علارقم ضعف هایی که داشت اما حداقل انتظارات را بر آورده ساخته است.

این فیلم در ژانر خود در حالی به سینما معرفی شد که زیاد نتوانست مخاطبین را جذب کند و برخی گمانه داشتند که میتوانست خیلی بهتر باشد و کمی از کلیشه ای بودن آن کاسته شود اما الگو گرفتن فیلم از برخی آثار غرب و زیاد تکرار شدن برخی سکانس ها از نقاط ضعف آن می باشد.

اگر بخواهیم به برخی دیگر از آثار محبوب چینی اشاره کنیم که توانسته اند محبوبیت ویژه ای به خصوص در ایران داشته باشند بد نیست نام افسانه مروارید های ناگا آورده شد این سینمایی که تلفیقی از تاریخ و افسانه هایی می باشد که جذابیتی خاصی را به عنوان افزوده است.

دانلود فیلم خارجی Extraordinary Mission 2017 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی Extraordinary Mission 2017 با دوبله فارسی

داستان این فیلم جنایی درباره کای یک مامور هنگ کنگی می باشد که مسئولیت سخت را بر عهده میگیرد وی باید به جنگ با بزرگ ترین کارتل مواد مخدر بپردازد و آن را از ریشه نابود سازد او در این مسیر سخت اتفاقات بسیار عجیبی را تجربه می کند و دست به انجام کارهایی غیرممکن و خارق العاده میزند باید دید آیا او موفق خواهد شد ؟!

*************************************************************

دانلود فیلم ماموریت خارق العاده با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *