برپاخیزان جهنم Hellraiser 2022

سریال برپاخیزان جهنم Hellraiser 2022 درباره دختری است که با خاطر اعتیادش همه چیز را خوب درک نمیکند ، او جعبه ای بدست می آورد که میتواند موجودات ترسناک ماوراء طبیعی را بیدار کند و ...

معرفی فیلم برپاخیزان جهنم Hellraiser 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا و صربستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیوید بروکنر انجام داده و بن کالینز، لوک پیوتروسکی، دیوید اس. گویر بصورت مشترک نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر اودسا آزیون، جیمی کلیتون، آدام فیسون، درو استارکی، براندون فلین، آئویف هیندز، جیسون لیلز، ینکا اولورونیف، سلینا لو، زکاری هینگ، کیت کلارک، گوران ویشنیک، هیام عباس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم برپاخیزان جهنم Hellraiser 2022 برای اولین بار در تاریخ هفتم اکتبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرمخاطب دیزنی پلاس و HULU نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 20 سنچری استودیوز ، 247 هاب ، فانتوم فور فیلمز و اسپای گلس مدیا گروپ  است که طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر بلگراد کشور کانادا فیلمبرداری و تولید شده است . داستان از روی کتابی به نام قلب جهنمی اثر کلایو بارکر ، اقتباس شده . اولین نمایش جهانی این عنوان در جشنواره شگفت انگیز در تاریخ 28 سپتامبر 2022 بوده .

 

در تاریخ بیست و چهارم دی ماه 1401 ، نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان ، قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *