پسران شهر جهنمی Boys from County Hell

فیلم پسران شهر جهنمی Boys from County Hell 2020 درباره عده از جوانان است که در سفر هستند ، آنها به اشتباه یک خون آشام ایرلندی را بیدار میکنند که قصد کشتن آنها دارد و باید زنده بمانند و ...

فیلم پسران شهر جهنمی Boys from County Hell ساخت سال 2020 است. کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را کریس بو انجام داده است و بازیگران هم جک روان، نایجل اونیل، لوئیزا هارلند، مایکل هاف، جان لینچ و فرا فی هستند . این فیلم برای اولین بار در تاریخ 6 آگوست 2021 نمایش داده شد.کریس بو که نویسنده و کارگردان دنیای سینما است کارهایی نظیر روز بد برای برهم زدن رابطه ، اسیرکنندگان ، نور پرنده کوچک ، کارناوال ، کلید رمز و راز ، نجات ، مافین پفی ، ویران شده ، آقای ویپی با استعداد و پیدا کردن نمو را در کارنامه حرفه ای خود دارد . در گروه هنرمندان این ساخته میتوان به نایجل اونیل اشاره کرد ، از آثار او میتوان به مندریک ، خیابان امید ، من هیچوقت گریه نمیکنم ، هیچ جای خاص ، مارسلا و پیدا کردن زن خوب سخته ، اشاره کرد .

لوئیزا هارلند دیگر هنرپیشه این ساخته است که آثاری مانند دختران دری ، خالی از سکنه ، غزیبه در قطار ، شب قبل ، رئیس جمهور ، پیدا کردن جوی و گمشده در لندن را میتوان از کارهای او نام برد . استیو لینچ هم وظیقه تولید موسیقی را برعهده داشته است.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *