استخوان‌ها و همه چیز Bones and All 2022

فیلم استخوان‌ها و همه چیز Bones and All 2022 درباره دختری است به نام مارن که تنها زندگی میکند و پدرش او را رها کرده ، او به دنبال پدرش میگردد و در راه با پسری تنها آشنا میشود و عاشق یکدیگر میشوند ، اما ...

معرفی فیلم استخوان‌ها و همه چیز Bones and All 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشورهای آمریکا ، ایتالیا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لوکا گوادانینو انجام داده و دیوید کاجگانیچ او را در نوشتن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر کندل کافی، تیلور راسل، آندره هالند، الی پارکر، مادلین هال، کریستین دای، مارک رایلنس، شان بریجرز، تیموتی شالامه، آنا کاب، دیوید گوردون گرین، مایکل استهلبرگ هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم استخوان‌ها و همه چیز Bones and All 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم نوامبر 2022 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های فرنسی فیلم کمپانی ، پرکاپیتا پروداکشنز و اپارتمنت است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر میزویل ایالت کنتاکی فیلمبرداری و تولید شده . این عنوان موفق شده تا کنون سه بار برنده جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شود و بیست و یکبار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از فستیوال های جهانی شود . داستان بر اساس کتابی که توسط کامیل دی آنجلیس نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *