آلما Alma 2022

سریال آلما Alma 2022 درباره دختری است به نام آلما که بعد از تصادف شدیدی که منجر به کشته شدن همکلاسیانش میشود و خودش فراموشی میگیرد ، تلاش میکند هویت خودش را پیدا کند و بفهمد آن روز چه اتفاقی افتاده و ...

معرفی سریال آلما Alma 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور اسپانیا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کیکه مایلو، سرجیو جی. سانچز انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده ترزا د روزندو، پل پن بوده و بازیگران این اثر میریا اوریول، الکس ویلازان، پل مونن، کلودیا روزت، خاویر مورگاد، میلنا اسمیت، ماریا کابالرو، مارتا بلوستگی، النا ایرورتا، ماریو تاردون، خوسن بنگوئتشیا، کاندیدو اورانگا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال آلما Alma 2022 برای اولین بار در تاریخ نوزدهم آگوست 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی سوسپچا فیلمز است که در یک فصل ده قسمتی در شهر لینز ایالت آستوریاس در کشور اسپانیا تولید شده . نام دیگر این مجموعه هم سریال The Girl in the Mirror 2022 است که با آن معروف و مشهور است .

 

در قسمت آخر میبینیم : تام برای ادای احترام به محل دفن هم کلاسی هایش می رود و سپس تصمیم مهمی راجع به آینده اش می گیرد. آلما از خداحافظی خوشش نمی آید. مارتین تلاش می کند تا ادامه دهد و…

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *