انجمن نیمه شب The Midnight Club 2022

سریال انجمن نیمه شب The Midnight Club 2022 درباره هفت بیماری است که در آسایشگاهی به نام خانه برایتکلیف زندگی میکنند ، شبها به هم قول میدهند هر کدامشان زودتر فوت کرد ، از دنیای مرده ها با اعضای باقی مانده در تماس باشند و ...

معرفی سریال انجمن نیمه شب The Midnight Club 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور های کانادا و آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اکسل کارولین، مایکل فیموناری، مایک فلانگان، ویت نگوین انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده لیا فونگ، جولیا بیکنل، الن گیل بوده و بازیگران این اثر ایگبی ریگنی، آنرا سایمون، ایمان بنسون، روث کاد، ویلیام کریس سامپتر، آدیا، آیا فوروکاوا، ساوریان ساپکوتا، مت بیدل، زک گیلفورد، سامانتا اسلویان، امیلیجا باراناک هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال انجمن نیمه شب The Midnight Club 2022 برای اولین بار در تاریخ هفتم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اینترپید پیکچرز و تله فیلم کانادا و نتفلیکس استودیوز بوده که در شهر بارنابی ایالت بریتیش کلمبیا تصویربرداری و تولید شده . فصل اول دارای ده قسمت است . داستان از روی رمانی که در سال 1994 میلادی با همین نام و به قلم کریستوفر پایک نوشته شده بود ، اقتباس شده است .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • میلاد
    2

    بدنبود ولی تولانی است