فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022

سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022 درباره روستایی کوچک و خیالی در انگلستان است که بیگانگان به آن حمله میکنند و یکروز آن را در اختیار دارند ، فردای آن روز مردم روستا متوجه میشوند که تعداد زیادی از زنان باردار هستند و ...

معرفی سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جنیفر پروت، بورکور سیگورسون، آلیس تروتون انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده دیوید فار، ساشا هیلز، نامسی خان، لورا لوماس بوده که داستان از روی کتابی به قلم جان ویندهام اقتباس شده و بازیگران این اثر کیلی هاوز، مکس بیزلی، آیسلینگ لوفتوس، اوکولی روچ، لارا روسی، سینوو کارلسن، هانا توینتون، ماریان اولدهام، مارک دکستر، لوئیس ریوز، شرل اسکیت، ایندیا آمارتیفیو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال فاخته های میدویچ The Midwich Cuckoos 2022 برای اولین بار در تاریخ دوم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Sky Max نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این مجموعه توسط کمپانی های اسنود این پروداکشنز ، دی اوت ، آی تی وی استودیوز ، روت 24 و اسکای تهیه و تولید شده و نظرات مختلفی از منتقدان را داشته بطوریکه بعضی از آنها نمره 2 از 5 را به این اثر داده اند و بعضی نمره 4 از 5 ، برخی معتقدند داستان بخوبی اقتباس نشده ولی برخی از آنان میگویند که صحنه های ترسناک و نوع کارگردانی را دوست داشتند .

 

در قسمت هفتم خواهیم دید : پس از خون و خون ریزی که به پا شد، کودکان نقشه ترک میدویچ را می کشند. سوزانا داوطلب می شود که با آن ها برود و به هر دری می زند تا «کسی» را به یک جای امن برساند. حالا کاملاً مشخص است که جلوی آن ها را باید گرفت و به این آسانی نمی توان راه فراری یافت.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *