What We Do in the Shadows

سریال آنچه در سایه ها انجام می دهیم What We Do in the Shadows 2019 درباره زندگی سه خون آشام است که بیش از صد سال است در جزیره ای به نام استاتن زندگی میکنند و ...

معرفی سریال آنچه در سایه ها انجام می دهیم What We Do in the Shadows

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک یانا گورسکایا، کایل نیوچک، جمین کلمنت، تایکا وایتیتی انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده سارا نفتالیس، شانا گهد، ویلیام منی، جیک بندر بوده و بازیگران این اثر ملیسا باررا، فلورنسیا لوزانو، جف ویلبوش، ژوزلین پیکارد، خوان پابلو اسپینوزا، گتنش بره، مایک دوپاد، میشل چوی لی، آستین استوول، آلیسون وانزورا، استفانی ایزاک هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال آنچه در سایه ها انجام می دهیم What We Do in the Shadows 2019 برای اولین بار در تاریخ بیست و هفتم مارس 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده FX نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اف ایکس پروداکشنز ، تو کانوز پیکچرز ، 343 اینکورپوریتد و دایو است که در شهر تورنتو ایالت اونتاریو تولید و فیلمبرداری شده است . این مجموعه هفتاد و هشت بار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شده که یازده بار حوایز را کسب کرده و هفده بار هم نامزد جوایز امی شده و رتبه 181 بهترین سریال های تاریخ را دارد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *