من سالوادور نیستم

فیلم من سالوادور نیستم داستان مردی به نام ناصر ایزدی است که به دلیل اینکه مقدار پول زیادی را پیدا کرده وبه صاحبش برگردانده مشهور می شود. پس از مدتی برای قدر دانی از این فرد به ظاهر مذهبی او را به برزیل می برند و در آنجا دختری برزیلی او را با همسر سابقش سالوادور اشتباه می گیرد...

دانلود فیلم من سالوادور نیستم با کیفیت عالی

دانلود فیلم ایرانی من سالوادور نیستم رایگان

توضیحاتی درباره این فیلم:

من سالوادور نیستم به تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و منصور سهراب پور ، به کارگردانی منوچهر هادی می باشد و در سال ۱۳۹۴ تولید شد.

به دلیل وجود عکس زن برزیلی که در فیلم من سالوادور نیستم بازی می کرد درپوستر فیلم، پس از اکران بسیاری از بیلبوردهای فیلم بر سر در سینما پاره شد.

این فیلم در نوروز ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شد و با فروش حدود ۱۴ میلیارد و نیم دومین فیلم پرفروش سال شد.

دانلود رایگان فیلم من سالوادور نیستم

دانلود رایگان فیلم من سالوادور نیستم

خلاصه فیلم:

ناصر ایزدی (رضا عطاران این نقش را ایفا می کند) مقدار زیادی پول پیدا می کند و آن را به صاحبش برمی گرداند و به همین دلیل بسیار مشهور می شود و در برنامه های متفاوت برای تقدیر از او و تهیه گزارش از این فداکاری، دعوت به عمل می آید.

یک روز از دفتر آژانس هوایی با او تماس می گیرند و می گویند جهت تقدیر به خاطر این عملش با هزینه آژانس او را به سفر برزیل می فرستند. ناصر به دلیل اینکه ظاهرا فردی معتقد و مذهبی است سفر را نمی پذیرد ولی با اصرار همسرش الهام (یکتا ناصر نقش او را ایفا می کند) مجبور به قبول سفر می شود.

بالاخره آنها به برزیل سفر می کنند. یک روز هنگامی که ناصر همراه با خانواده و نماینده آژانس به ساحل جهت تفریح می روند زنی برزیلی به نام آنجل، او را با همسر سابقش که سالوادور نام داشته اشتباه می گیرد و به طرف او می آید. ناصر از دست آن زن می گریزد.

آنجل پیش پلیس می رود و از ناصر شکایت می کند و می گوید که با دست به صورتش زده. نماینده آژانس به میان می آید و با او صحبت می کند. آنجل به شرطی رضایت را قبول می کند که ناصر نقش سالوادور را برایش بازی کند و با هم پیش مادربزرگ آنجل بروند.

مادربزرگ آنجل به او قول داده که بعد از ازدواجش یک چک به آنجل می دهد، ناصر این موضوع را بعد از مدتی متوجه می شود. الهام که به ناصر شک کرده به تعقیب او می پردازد و او هم به این موضوع پی می برد. به همین خاطر خود را به عنوان خواهر سالوادور جا می زند و به خانه مادربزرگ می رود. الهام به مادربزرگ می گوید که سالوادور استاد رقص سامبا، که یک رقص وموزسیقی برزیلی است….

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *