هیس دخترها فریاد نمی زنند

هیس! دخترها فریاد نمی زنند , داستان فیلم حور محور یک دختر هشت ساله است که به علت بی توجهی پدر و مادرش اتفاقی ناخوشایند برایش می افتد...

دانلود فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند با کیفیت بالا

دانلود فیلم ایرانی هیس!دخترها فریاد نمی زنند با لینک مستقیم و کیفیت عالی

پیش نمایش رسمی قرار گرفت

درباره این فیلم سینمایی:

درام جذاب در قالب مشکلات اجتماعی فیلمی که محصول سال 1391 ایران می باشد و به کارگردانی و نویسندگی و تهیه کنندگی پوران درخشنده ساخته شده است این اثر میتوان یکی از جنجالی ترین ساخته های سال های اخیر ایران دانست که به سختی توانست مجوز پخش و اکران بگیرد هرچند که پس از اکران استقبال خیره کننده ای از آن شد و حسابی در بین مردم به محبوبیت رسید.

در ایران فیلم های زیادی ساخته شده است که گاه به علت وجود مشکلات مختلف نتوانسند مجوز اکران را بگیرند و یا پس از سال های زیاد تازه اجاره انتشار را داشته اند و تقریبا بازدهی که باید برایشان می بود از بین رفته است اما گاهی یک فیلم آنقدر قوی ظاهر می شود که هر چه قدر هم که با تاثیر به پخش و اکران برسد بازدهم نوید یک استقبال بی نظیر را در پی خواهد داشت از جمله این نوع فیلم ها میتوان به ( دانلود فیلم رستاخیز ) نیز اشاره کرد که مدت ها به تعویق افتاده است اما هروقت که اکران شود مسلما رکوردهای بسیاری را جابه جا خواهد کرد.

دانلود رایگان فیلم هیس!دخترها فریاد نمی زنند

دانلود رایگان فیلم هیس!دخترها فریاد نمی زنند

یک سهل انگاری و بی توجهی به فرزند میتواند به او آسیبی بزرگ برساند آسیبی که تا مدت ها جای زخمش باقی بماند داستان فیلم درباره یک دختر هشت ساله می باشد که وقتی در خانه تنها است و مسئولیت مراقبت از وی بر عهده شخصی نسبتا آشنا است اتفاقی ناخوشایند برایش می افتد اتفاقی که تا مدت ها نمیتواند درباره آن با کسی صحبت کند و همین موضوع او و زندگی اش تحت الشعاع مشکلاتی بزرگ تر قرار می دهد.

*****************

دانلود رایگان فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند با لینک مستقیم

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود فیلم با کیفیت 480p

دانلود فیلم با کیفیت 720p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *