بادهای تاریک Dark Winds 2022

سریال بادهای تاریک Dark Winds 2022 درباره دو افسر پلیس در نواحی جنوب غربی آمریکا ، در شهر ناواهو را روایت میکند که دهه 1970 میلادی باید پیگیر قتلی دوگانه باشند ، ولی مشکل اینجاست که این کار با عقاید آن ها در تضاد است ...

معرفی سریال بادهای تاریک Dark Winds 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کریس ایر انجام داده نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده مایا رز دیتلاف، رازل بنالی، بیلی لوتر، اریکا ترمبلی بوده که داستان از روی کتابی به قلم تونی هیلرمن اقتباس شده و بازیگران این اثر زان مک کلارن، کیووا گوردون، جسیکا ماتن، رین ویلسون، نوح امریش، یوجین بریو راک، الوا گوئرا، دینا آلیسون، دزبا، راب تپر، آملیا ریکو، رایان دی کوئینتال، جرالدین کیمز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال بادهای تاریک Dark Winds 2022 برای اولین بار در تاریخ 12 ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده AMC در شش قسمت نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های رولینگ کاکتوس ، الونث نورثوست ، استارتینگ تلویژن ، تینا المو پروداکشنز و وایدوود اینترپرایز تولید و ساخته شده و محل فیلمبرداری هم شهر نیومکزیکو بوده . طبق نظرات سایت روتن توميتوز ، این سریال توانسته امتیاز بالایی بدست بیاورد و مخاطب زیادی را جمع کند . همچنین این عنوان توسط سازندگان سریال جک رایان Jack Ryan ساخته شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *