مدار قطب شمال Arctic Circle

سریال مدار قطب شمال Arctic Circle 2018 درباره پلیسی است به نام نینا کائوتسالو در کشور فنلاند که دو زن را در کلبه ای دورافتاده در حال مرگ میبیند ، پس از بررسی مشخص میشود یکی از آنها ماده خطرناک و کشنده در خونش دارد و تحقیقات شروع میشود و ...

معرفی سریال مدار قطب شمال Arctic Circle

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2018 توسط کشورهای آلمان و فنلاند و به زبان های آلمانی ، فنلاندی ، انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک هانو سالونن، جوسی هیلتونن، جوها لانکینن انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده اولی هایکا، پتیا پلتوما، جوونا تنا، آیرو کوتنر بوده و بازیگران این اثر اینا کووستونن، پیهلا ویتالا، ونلا رونکاینن، سوزانا هااویستو، تانلی ماکلا، میکو لپیلامپی، کاری کتونن، آنا آکرمن، اینکا کالن، ماکسیمیلیان بروکنر، کلمنس شیک، جوی یوهانسون هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال مدار قطب شمال Arctic Circle برای اولین بار در تاریخ ششم فوریه 2020 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Elisa Viihde Viaplay نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده یلو فیلم و راواریا فیکشن است که در یک فصل ده قسمتی تولید شده و استودیو لاگار که در پاریس حضور دارد پخش جهانی آن را برعهده دارد . فیلمبرداری اصلی در بیست و هفتم نوامبر سال 2017 میلادی در شهر ایوالو در کشور فنلاند شروع شد و فصل دوم هم از پاییز 2020 تصویربرداریش آغاز شد و تا کنون در بیش از 15 کشور جهان نمایش داده شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *