استرایک C.B. Strike

سریال استرایک C.B. Strike 2017 درباره کارآگاه خصوصی به نام کورموران استرایک است که قبلا کهنه سرباز بوده ، او در خیابان دانمارک در شهر لندن دفتری دارد و از نظر جسمی و روحی بعد از جنگ دچار مشکل شده ، اما به دلیل تخصص و مهارت و ریزبینی که دارد پرونده های مهم که پلیس به مشکل خورده را حل میکند و ...

معرفی سریال استرایک C.B. Strike

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2017 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک سوزان تالی، مایکل کیلر، کیرون هاکس، چارلز استوریج انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده تام اج، بن ریچاردز بوده و بازیگران این اثر تام برک، هالیدی گرینگر، کر لوگان، کیلیان اسکات، ناتاشا اوکیف، کریستینا کول، آن آکینجیرین، نیک بلاد، آدام لانگ، سوفی وینکلمن، بن کرامپتون، جوزف کوئین، جک گرینلیز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال استرایک C.B. Strike برای اولین بار در تاریخ اول ژوئن 2018 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده BBC One نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بی بی سی و برانت فیلم است که در سه فصل تولید شده . متن داستان از روی کتابی جنایی که توسط جی کی رولینگ نوشته شده ، اقتباس شده . در دهم دسامبر 2014 خبر تولید این مجموعه داده شد و آغاز فیلمبرداری در شهر لندن در پاییز 2016 شروع شد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *