خسارت ها Damages

سریال خسارت ها Damages 2007 درباره شرکت حقوقی به مدیریت پتی هیوز و شاگردش الن پارسونز که به تازگی وکیل شده و با استادش همکاری میکند و ...

معرفی سریال خسارت ها Damages

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را تاد ای. کسلر، متیو پن، تیموتی باسفیلد انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده گلن کسلر، دنیل زلمن، مارک فیش بوده و بازیگران این اثر گلن کلوز، رز برن، تیت دونوان، زکری بوث، تد دانسون، آناستازیا گریفیث، مایکل نوری، نوآ بین، تام نونان، زلیکو ایوانک، کریس مسینا، دیوید کوستابیل، تیموتی اولیفانت هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال خسارت ها Damages برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم جولای 2007 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده Audience و FX نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کی زد کا پروداکشنز ، اف ایکس ، سونی پیکچرز تلویژن ، بلوباش پروداکشنز ، گاتام میوزیک پلیسمنت است که در پنج فصل ده قسمتی در شهر بزروکلین ایالت نیویورک تولید شده . این مجموعه توانسته شانزده بار جوایز متعددی از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و هفتاد و نه بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه های دیگر شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *