گل اهریمنی Flower of Evil 2022

سریال گل اهریمنی Flower of Evil 2022 درباره مردی است که با فرار از گذشته خود ، هویت جدیدی میگیرد و با یک کاراگاه قتل زندگی جدیدی را شروع میکند ، اما پرونده قتلی به او مربوط میشود و هویتش فاش میشود و ...

معرفی سریال گل اهریمنی Flower of Evil 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور فیلیپین و به زبان فیلیپینی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را اریچارد آرلانو، دارنل جوی آر. ویلافلور انجام داده اند و بازیگران این اثر پیلو پاسکوال، لووی پو، جی سی دی ورا، جوم باسکون، ریتا آویلا، سینا استیونز، آگوت ایسیدرو، ادو مانزانو، آرچی آداموس، دنیس لورل، جوروس گامبوآ، پینکی آمادور، جوکو دیاز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال گل اهریمنی Flower of Evil 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Kapamilya Channel نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های سی جی ای اند ام ، دریم اسپیس اینترتیمنت و ویو است که در یک فصل سی و دو قسمتی تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته از روی سریالی به همین نام که در کشور کره جنوبی در سال 2020 ساخته شده بود و دانلود سریال گل اهریمنی The Flower of Evil 2020 نام داشت ، ساخته شده است .

 

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *