قانون شکنان The Outlaws 2021

سریال قانون شکنان The Outlaws 2021 درباره هفت آدم غریبه است که کجبور میشوند برای بازسازی یک مرکز اجتماعی متروکه در کنار هم با یکدیگر همکاری کنند و ...

معرفی سریال قانون شکنان The Outlaws 2021

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2016 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جان باتلر، آلیشیا مک دونالد، استیون مرچنت40  انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده لیزا جوی، مایکل کرایتون، جینا آتواتر بوده و بازیگران این اثر تاندیو نیوتن، جفری رایت، اد هریس، ایوان ریچل وود، جیمز مارسدن، تسا تامپسون، لوک همسورث، آنجلا سارافیان، آنتونی هاپکینز، آرون پل، سیمون کوارترمن، رودریگو سانتورو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال قانون شکنان The Outlaws 2021 برای اولین بار در تاریخ هجدهم مارس 2022 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده BBC One و Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمازون استودیوس ، بی بی سی استودیو ، بیگ تاک پروداکشنز و فور آیز اینترتیمنت است که در دو فصل شش قسمتی در شهر بریستول فیلمبرداری و تولید شده است . این مجموعه که تا کنون توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه بفتا شود در میان تصویربرداری به علت همه گیری کووید 19 متوقف شد و این بین خبر دادند که برای فصل دوم تمدید شده و در اول فوریه 2021 که تولید از سرگرفته شد اطلاع داده شد که هر دو فصل پشت سر هم تولید شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *