تولسا کینگ Tulsa King 2022

سریال تولسا کینگ Tulsa King 2022 درباره مردی است به نام وایت ژنرال مانفردی که به مدت بیست و پنج سال در زندان بوده ، او پس از آزادی توسط رئیسش به شهری با نام تولسا در ایالت اوکلاهاما تبعید میشود تا در آنجا ساکن شود ، او به دنبال تشکیل گروهی برای ایجاد امپراطوری بزرگ خود میرود و ...

معرفی سریال تولسا کینگ Tulsa King 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بنیامین سمانوف انجام داده اند و تیلور شریدان، ترنس وینتر هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر داشیل کانری، تاتیانا زاپاردینو، هارتلی بوویک، سیلوستر استالونه، استفانی کورتزوبا، کریس کالدوینو، روری گراس، لورن دان، تراویس کوئنتین، اندرو اولسون، آنابلا سیورا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال تولسا کینگ Tulsa King 2022 برای اولین بار در سیزدهم نوامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Paramount+ نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 101 استودیوز و ام تی وی اینترتیمنت است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر اوکلاهاما سیتی بوده و اولین داستان سیلوستر استالونه محسوب میشود که خودش نوشته . در ابتدا قرار بود نامش Kansas City شود که بعدا نظرشان تغییر کرد و نام مجموعه را تغییر دادند .

 

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال Tulsa King 2022 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

 

در تاریخ بیست و چهارم آبان 1401 نسخه دانلود این مجموعه زیبا با زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم و رایگان ، جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *