عالیجناب Your Honor

سریال عالیجناب Your Honor داستان حول محور یک پسر و پدر می گردد که پسر خانواده دچار مشکل بزرگی شده است و حال پدر باید او را چنگال دشمنان و جامعه درامان نگه دارد.

معرفی سریال عالیجناب Your Honor

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2023 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط پیتر سولت، کلارک جانسون، ادوارد برگر انجام شده و پیتر موفات، جوی هارتستون، جنیفر کاچیو بصورت مشترک وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بوده اند و بازیگران این اثر برایان کرانستون، هوپ دیویس، آیزیا ویتلاک جونیور، بنجامین فلورس جونیور، امی لندکر، کیت ماچکانیانگا، آندرن وارد هاموند، مارگو مارتیندیل، مایکل استولبارگ، لیلی کی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال عالیجناب Your Honor برای اولین بار در تاریخ ششم دسامبر سال 2020 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Show Time نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های سی بی اس تلویژن استودیوز ، کینگ سایز پروداکشنز و مون شات اینترتیمنت است . فصل اول و دوم این عنوان هر کدام ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر نیواورلئانز در ایالت لوئیزیانا بوده . این ساخته همچنین موفق شده یکبار کاندید دریافت جایزه معتبر بفتا شود و دوبار برنده دیگر جوایز و 9 دفعه هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های بین المللی شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *