چاقوکشی 2 Glass Onion A Knives Out Mystery 2022

فیلم چاقوکشی 2 Glass Onion A Knives Out Mystery 2022 در ادامه فیلم قبلی ، کارآگاه بنوا بلان برای حل چندین پرونده که موضوعاتی مختلف دارند ، به کشور یونان سفر میکند و ...

معرفی فیلم چاقوکشی 2 Glass Onion A Knives Out Mystery 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز که با نام های Knives Out 2 2022 یا  گلس آنین یک چاقوکشی اسرارآمیز هم شناخته میشود ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را رایان جانسون انجام داده و بازیگران این اثر اتان هاوک، دنیل کریگ، جسیکا هنویک، کاترین هان، ادوارد نورتون، کیت هادسون، مدلین کلین، دیو باتیستا، ژانل مونا، لزلی اودوم جونیور هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم چاقوکشی 2 Glass Onion A Knives Out Mystery 2022 برای اولین بار قرار است در سال 2022 از طریق شبکه پرطرفدار و پرمخاطب نتفلیکس نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی تی استریت است . این ساخته در ادامه قسمت اول یعنی دانلود فیلم چاقوکشی Knives Out 2019 ساخته شده که بخش اول رضایت بسیاری از بینندگان را به همراه داشت و حالا ماجرا در کشور یونان پیگیری میشود . بنا برگفته عوامل تولید و شبکه پخش کننده قسمت سومی هم درکار خواهد بود که سال 2023-2024 پخش خواهد شد . شبکه نتفلیکس برای قسمت دوم و سوم این اثر مبلغی در حدود 469 میلیون دلار پرداخت کرد تا حق ساخت و پخشش را بدست بگیرد . محل فیلبرداری هم جزیره بسیار زیبای اسپتسس است که طی 2 ماه کارهای تصویربرداری انجام شد . این عنوان قرار است در ماه های پایانی سال 2022 نمایش داده شود .

 

در تاریخ پنجم آذر ماه 1401 نسخه دانلود این ساخته زیبا به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و لینک مستقیم و رایگان ، جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *